بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام ..

وبلاگ تخصصی کاروان با هدف ارتقاء سطح فرهنگ زندگی سالم و ارائه ی راهکار هایی به منظور جلوگیری از اتلاف وقت راه اندازی گشته است.  خواهشمندیم به نکات زیر توجه فرمائید:بهتر است جهت بهتر اجرا شدن این وبلاگ از نرم افزار فایر فاکس (fire fox)استفاده نمایید.


1.به همه شما خوبان پیشنهاد می کنم که در هنگام استفاده از وبلاگ از خودکار یا مداد و یک دفترچه استفاده کنید و نکات مفید را برای خودتان یادداشت کنید. (خدا به نوشتن برکت می دهد امتحان کنید)
2.لطفا قبل از ارسال پیام چند روزی از بخش های مختلف وبلاگ بازدیدی داشته باشید تا با حال و هوای آن آشنا شوید.

3.و هنگامی که پاسخی یا پیامی را در این سایت می خوانید و می پسندید و تشخیص می دهید خواندنش برای دیگری هم مفید است با امتیاز دادن به آن پیام، پیدا کردن آن پیام را برای سایر مراجعین آسان تر کنید. امتیاز ها هیچ نفع و ضرری برای من ندارد!

4  قانون کپی رایت برای تمام مراجعین عزیز آزاد است..(میتوانید کپی بردارید..)  کلیه تصاویر وبلاگ که برچسب کاروان بر آن درج گردیده است توسط مدیر وبلاگ طراحی گشته است و تمامی حقوق مادی و معنوی این آثار متعلق به وبلاگ علمی مذهبی کاروان می باشد. خواهشمند است از تحریف منبع و طراح آن جدا خودداری فرمایید که همانا  پروردگار  مهربان  سخت  انتقام  گیرنده است ...

5.برای بهره مندی از نوا های اسلامی به بخش چشمه مراجعه فرمایید

6. برای تماشای تصاویر مختلف به بخش روزنه مراجعه فرماییدبا تشکر

مدیر وبلاگ علمی مذهبی کاروان